Firmast

Hansasoft OÜ on 2001 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev apteegi- ja kaubandustarkvara arendusfirma

Hansasoftist lähemalt

Meie tarkvara peamisteks kasutajateks on apteegid, ravimite hulgimüüjad, hulgilaod ja jaekaupluste ketid. Lisaks oleme loonud tarkvara ka riigiasutustele ning osalenud mitmetes riiklikes tarkvara arendusprojektides. Apteekide poolelt olime tihedas koostöös Eesti digiretsepti arendamisega. Hansasofti apteegi tarkvara baasil müüdi  Eestis esimene digiretsepti alusel kirjutatud ravim, Marja apteegis, 1.jaanuaril, 2010 aastal.

Mitmed Hansasofti töötajad omavad üle 20 aasta kogemust sotsiaal- ja meditsiinitarkvara arendusvaldkonnas, võimaldades kõrget infotehnoloogilist taset. Oma töös kasutame uuemaid tarkvara arendusvahendeid ning võimsaid andmebaasiplatvorme, nagu MSSQL ja Oracle.

Tooted ja tarkvara

Meie populaarseim toode on „Apteegi Infosüsteem“, mille esimene versioon võeti kasutusele 2006 aastal, saavutades kiire populaarsuse Eesti apteekide seas. See oli Eestis esimene Windowsi platvormile ehitatud apteegi tarkvara, mis kasutas turvalist MSSQL andmebaasi. Märkimisväärne areng toimus 2010 aastal, kui Eestis võeti kasutusele digiretsept ja Hansasofti „Apteegi Infosüsteem“ sai digiretsepti liidese. 

Aastal 2016 tuleb välja uus Hansasofti „Apteegi Infosüsteem 2016“, mis on loodud täiesti uuele arendusplatvormile ja sisaldab uudseid lahendusi.  Uue infosüsteemiga on liidestatud ka meie tulevased internetiapteegi platvormid.

Oleme loonud tervikliku infosüsteemi ka jaekaupluste kette omavatele firmadele, kus ühe kesksüsteemiga on ühendatud erinevad kauplused, kesklaod ja tootmisüksused. Läbi kesksüsteemi toimub kogu andmevahetus, sortimendi haldus, kampaaniate juhtimine ja muud funktsioonid. Eestis on meie suurimaks kliendiks Grossi Toidukaubad. Meie infosüsteem on kasutuses üle 50 kaupluses, 5 kesklaos ja 6 tootmisüksuses. 

 

Meie kliendid

Hansasofti klientideks on firmad, kes soovivad kasutada tarkvara, mis on kohandatud kliendi ärikeskkonnaga. Pakume võimalust integreerida Hansasofti tarkvara ka teiste majandustarkvaradega, nagu Navision ja paljude teiste integreerimist võimaldavate tarkvaradega. 
Hansasofti loodud tarkvarale pakume kliendituge ja nõustame kliente vajaliku riistvara soetamisel.

Meil on palju häid pikaajalisi partnereid, tänu kellele saame pakkuda mitmekülgseid ja kvaliteetseid lahendusi oma klientidele. Hindame kõrgelt usaldusväärset ja sõbralikku kliendisuhet, mis tagab edu meile mõlemale.

Soovid rohkem infot?